1 hodnocení

Beet Root (z červené řepy)

Nitric Oxide Organic Beet Root Powder Předtréninková přísada
6000 mg extraktu z červené řepy + 50 mg S7
Vegan & Keto

30 dávek 

Příchuť: Fruit Punch

Můžeme doručit do:
28.3.2024
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 279
Značka: 5% Nutrition
567 Kč
Kategorie: 5% Core
Položka byla vyprodána…
beetroot
Tip

beet_banner 

5% CORE BEET ROOT - KVALITNÍ ZDROJ ČERVENÉ ŘEPY

Jednou z nejoblíbenějších nových doplňkových složek je červená řepa. Možná si nemyslíš, že je to hardcore doplněk hodný 5 %. To bys ale měl! Proč? jedno slovo - Pumpa! Více než cokoli jiného, Beet Root podpoří produkci oxidu dusnatého pro obrovskou pumpu a silniční cévnost.

 

CO JE 5% CORE?

Stručně řečeno, je to nejnovější řada základních doplňků zaměřených na vylepšení tvého stávajícího doplňkového režimu. Spoj 5% Core s jakýmkoli produktem 5% Nutrition vytvoří jedinečný program příjmu přizpůsobený tvým konkrétním cílům.

 

beet_icon_1 beet_icon_2 beet_icon_3

5g červené řepy v 1 dávce

Jedinými dvěma účinnými látkami v tomto vynikajícím přípravku je organická červená řepa a S7, z nichž každá obsahuje 6000 mg a 50 mg v jedné dávce.

Zatímco mnohé směsi poskytují pouze 2000 mg řepného kořene, 5% Core poskytuje trojnásobek tohoto množství pro šílenou sílu a maximální vytrvalost pokaždé, když se vejdeš do fitka.

20 Kalorií v 1 dávce

5% Core Beet Root má zanedbatelné množství kalorií v jedné porci v porovnání pořádnou s množstvím v jedné dávce, takže je ideální přísadou do jakékoli předtréninkové směsi. Naše řada 5% Core byla speciálně navržena tak, aby podporovala snadnou kombinaci suplementů, takže si můžeš svůj zážitek přizpůsobit do puntíku.

50mg S7 v 1 dávce

S7 je kombinací extraktu ze zelených kávových zrn, zeleného čaje, kurkumy, třešní, borůvek, brokolice a kapusty. Tyto složky společně podporují schopnost těla produkovat oxid dusnatý. Možná nejlepší ze všeho je, že k dosažení účinných účinků stačí jen malá dávka.

 

beet_icon_g_1 beet_icon_g_2 glutamin_icon_g_3 beet_icon_g_4

SVALOVÁ PUMPA

ZLEPŠENÍ VÝKONOSTI

 

ZLEPŠENÍ VYTRVALOSTI

ZLEPŠÍ PROKRVENÍ

 

VÍCE INFORMACE O SLOŽENÍ

 beet_slozeni

 

Tato prohlášení nebyly zkontrolovaný Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Tento produkt neslouží k diagnóze, léčbě, nebo prevenci jakékoli nemoci. Složení a účinky byly přeloženy z oficiálních dokumentů výrobce v USA.