Neohodnoceno

Real Carbs Complex Carbohydrates

Informace:
60 dávek
Váha. 63.49oz (1,800g)
Dávka: 30g

 

 

 

Varianta
Můžeme doručit do:
1.11.2023 1.11.2023 1.11.2023 1.11.2023 Zvolte variantu
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 132/BLU 132/SWE 132/BAN 132/STR Zvolte variantu
1 290 Kč
Kategorie: Podpora

realcarbs_banner 

REAL CARBS: KOMPLEXNÍ SACHARIDY Z OPRAVDOVÝCH POTRAVIN

Real Carbs Complex Carbohydrates vytvořen od Riche Piany od značky 5% využívá opravdové kvalitní jídlo s nízkým glykemickým indexem. Díky kterému snadněji splníš svůj denní kalorický příjem. Jakkoli kvalitní suplementy mohou být, tak nikdy nebudou lepší než kvalitní opravdové jídlo. Rich Piana věřil, že pokud chceš maximalizovat svoje “gainy” a mít stále progres ve fitku, tak bys měl přijmout několik takových plnohodnotných kvalitních jídel za den.

Samozřejmě je pochopitelné, že připravování tolika jídel na celý den je pro mnoho lidí nepříjemné. Mnoho lidí je na tolik zaneprázdněno svou prací, povinnostmi atd., že si zkrátka nedokáží najít potřebný čas na přípravu požadovaného počtu jídel. Pro tyto jedince je právě produkt Real Carbs Complex Carbohydrates určen. 

 

realcarbs_icon_1 realcarbs_icon_2 realcarbs_icon_3

4g L-Citrulinu

Citrulin je osvědčenou složkou pumpy oxidu dusnatého (NO), která dodává svalovou pumpu trhající rukávy. Citrulin se podílí na tvorbě ATP a také tlumí hromadění amoniaku ve svalech. Mluvíme o čistém L-Citrulinu, nejúčinnějším boosteru oxidu dusnatého na trhu. Citrulin umožňuje mít k dispozici více energie po delší dobu.

2,5g Beta Alaninu

Tato známá složka nepřímo působí proti únavu tím, že zvyšuje hladinu karnosinu v pracujících svalech, čímž ti umožňuje posunout opakování a série hluboko do růstové zóny. Zvyšuje intramuskulární karnosin pro menší únavu a delší výdrž

328mg Kofeinu

Ze 7 různých zdrojů: Kofein bezvodý, extrakt z kakaových alkaloidů, dikafein malát, zelený čaj, extrakt z Yerba Mate, extrakt z guarany, extrakt ze zelených kávových zrn. Plynulé uvolnění získané energie.

 

realcarbs_icon_w_1 realcarbs_icon_w_2 realcarbs_icon_w_3 realcarbs_icon_w_4

POMALU SPALUJÍCÍ SACHARIDY

Všechny sacharidy nejsou stejné! Chceš mít kontrolovaný denní příjem pomalu stravitelných sacharidů ze skutečných potravin. Real Carbs ti to poskynte!

LEHCE
SE ROZMIXUJE

Připrav si smoothie nebo rychlý shake s vodou nebo oblíbeným mlékem a jednou odměrkou náhrady jídla. Nestíháš oběd? Máš Hotovo.

 

DODRŽUJ
SVÁ MAKRA

Nadměrný nebo nedostatečný příjem sacharidů ti může kompletně zničit tvůj fitness plán, ať už jde o objemovou přípravu, nebo redukci. Díky Real Carbs se ti to nestane!

POHODLÍ
NA CESTÁCH

Nestíháš vařit nebo nemáš možnost? Real Carbs tě vytáhne z nejhoršího venku!

 

VÍCE INFORMACE O SLOŽENÍ

realcarbs_slozeni

 

Tato prohlášení nebyly zkontrolovaný Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Tento produkt neslouží k diagnóze, léčbě, nebo prevenci jakékoli nemoci. Složení a účinky byly přeloženy z oficiálních dokumentů výrobce v USA.

Real Carbs Complex Carbohydrates

Real Carbs Complex Carbohydrates vytvořen od Riche Piany od značky 5% využívá opravdové kvalitní jídlo s nízkým glykemickým indexem. Díky kterému snadněji splníš svůj denní kalorický příjem. Jakkoli kvalitní suplementy mohou být, tak nikdy nebudou lepší než kvalitní opravdové jídlo. Rich Piana věřil, že pokud chceš maximalizovat svoje “gainy” a mít stále progres ve fitku, tak bys měl přijmout několik takových plnohodnotných kvalitních jídel za den. Samozřejmě je pochopitelné, že připravování tolika jídel na celý den je pro mnoho lidí nepříjemné. Mnoho lidí je na tolik zaneprázdněno svou prací, povinnostmi atd., že si zkrátka nedokáží najít potřebný čas na přípravu požadovaného počtu jídel. Pro tyto jedince je právě produkt Real Carbs Complex Carbohydrates určen. 

Real Carbs je supplement ve formě prášku, který obsahuje komplexní zdroj sacharidů, který je zastoupen díky batátům, ovesným vločkám a také borůvkám. Veškeré zmíněné potraviny mají nízký glykemický index. Jedna dávka Real Carbs Complex obsahuje 22g sacharidů a pouze 2 gramycukru. Real Carbs Complex se dělá v několika chutných příchutích jako třeba sladký borůvkový šáteček, jahodový koláč či banánový chléb. Pokud potřebuješ kompletní suplement, který obsahuje i protein → Real Carbs + protein je pro tebe jasná volba! Užiješ si tak plnohodnotná jídla s kvalitními zdroji sacharidů i bílkovin. 

Celkových 22 gramů sacharidů v 1 dávce:

  • Batáty: batáty jsou v jídelníčku mnoha sportovců zejména kulturistů právě díky jejich nutričnímu složení. Batáty jsou jeden ze zdrojů sacharidů s nízkým glykemickým indexem a také obsahují velký podíl vápníku, draslíku, fosforu, vitamínu B, A, C a také vlákniny. 
  • Ovesné vločky: další zdroj sacharidů, který znají snad všichni sportovci. Ovesné vločky je další zdroj sacharidů s nízkým glykemickým indexem, který obsahuje mnoho důležitých minerálů a vlákniny. 
  • Borůvky: právě borůvky dodávají produktu Real Carbs Complex tu správnou chuť. Borůvky jsou také jedno z nejlepších druhů ovoce co se týče složení. Podpora kognitivních a kardiovaskulárních funkcí je první z benefitů užívání borůvek. Borůvky představují bohatý zdroj antioxidantů. 

Benefity produktu:

  • Skvělá chuť
  • Žádné výkyvy inzulínu
  • Šejk z opravdového skutečného jídla
  • Pohodlnost na přípravu

Potraviny použité v produktu Real Carbs Complex a zejména jejich benefity pro zdraví nenajdeš v žádném jiném produktu na trhu!