Z personálních a technických důvodů bude odesílání objednávek zpožděno. Omlouváme se za komplikace
Neohodnoceno

Liver and Organ Defender

Tento produkt chrání hlavní orgány, které každého kulturistu nejvíce zajímají. A to játra, srdce, ledviny, prostatu a kůži. 

V balení: 30 dávek

Jedná dávka: 9 kapslí

Skladem (1 ks)
Kód: 81
799 Kč
Kategorie: Podpora

30 Dávek
Obsah 270 kapslí
Dávkování: 9 kapslí
Počet porcí v balení: 30
Údaje na porci % denní potřeby
Vitamín D (jako cholekalciferol) 20 mcg 100%
Vitamín B6 (jako pyridoxin hydrochlorid) 30 mg 1765 %
Hořčík (jako dimagnesium malát) (Albion™) 50 mg 12 %
Zinek (jako chelát bisglycinátu zinečnatého) (TRAACS™) 30 mg 273 %
Selen (jako glycinát selenu) (Albion™) 70 mcg 127 %
 

 

Tato prohlášení nebyly zkontrolovaný Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Tento produkt neslouží k diagnóze, léčbě, nebo prevenci jakékoli nemoci. Složení a účinky byly přeloženy z oficiálních dokumentů výrobce v USA.

 

Jakmile se jedná o vaše ledviny a další důležité vnitřní orgány, tak je nejlépe mít po ruce takový doplněk stravy, na který se opravdu můžete spolehnout. To je hlavní důvod, proč je tento produkt doslova „narvaný“ těmi nejlepšími surovinami, které Vám tuto požadovanou ochranu zajistí. Jen se podívejte na jednotlivé složky tohoto produktu! Tento produkt chrání hlavní orgány, které každého kulturistu nejvíce zajímají. A to játra, srdce, ledviny, prostatu a kůži. 

 

Základní funkce výrobku:

 

Ochrana Jater

 

Bodlák mléčnýneboli ostropestřec mariánskýje pravděpodobně nejznámější a nejvíce využívaný způsob ochrany jater mezi kulturisty vůbec. Přes 2 000 let je ostropestřec mariánský využíván jako přírodní ochrana funkčnosti jater. 

NAC neboli N-Acetyl Cysteine je jednou z nejsilnějších ingrediencích pro ochranu jater v současnosti na trhu. Kulturista zatěžuje svá játra daleko více než průměrný člověk. A to díky zvýšenému přísunu bílkovin a dalších doplňků stravy, které používá na denní bázi. Protože bílkoviny, tak i všechny doplňky stravy, jsou procesovány a filtrovány právě přes játra. 

NAC je určen pro obnovení doporučených hodnot glutathionu, neboli GSH, který je schopný zabránit poškození důležitých buněčných složek způsobených reaktivními druhy kyslíku, jako jsou volné radikály, peroxidy, peroxidy lipidů a těžké kovy. Je to velice silný posilovač obranyschopnosti, který pomáhá detoxikovat a dále chránit játra. Zdravá játra jsou kritická pro co nejdelší udržení kulturistického způsobu života. 

Tento produkt také může sloužit komukoliv, kdo má problém s hepatitidou neboli zánětem jater. 

 

Ochrana Srdce

Ochranu srdce poskytují: hořčíkvýtažky z bobulí hlohučesnekukoenzymQ10. Výtažky z bobulí hlohu se používají na uvolnění a rozšíření cév v lidském těle, což má za následek snížení krevního tlaku. Zvýšený krevní tlak může být způsoben mnoha faktory a jedním z nich je rapidní zvýšení tělesné hmotnosti. Jež se u kulturistů dost často děje, proto je tato přírodní látka velmi populární, ať už mezi nadšenci do posilování a kulturistiky obecně, tak i mezi samotnými profesionály.  

Česnek je používán na snížení krevního tlaku zejména u pacientů, kteří trpí hypertenzí, neboli vysokým krevním tlakem. Mimo jiné česnek také přispívá ke zvýšení průtoku krve a snížení LDL cholesterolu. 

Vysoký krevní tlak dost často vede k nemoci srdce a také k samotnému infarktu. Studie prokázaly, že suplementace hořčíku snižuje jak systolický (maximální hranice krevního tlaku v daném bodě) tak i diastolický (minimální hranice krevního tlaku v daném bodě) krevní tlak. Hořčík je také využíván pro snížení rizika vzniku cukrovky. 

Koenzym Q10 je látka, která se nachází přirozeně v lidském těle a pomáhá přeměňovat potravu na energii. Nachází se skoro v každé buňce lidského těla a je to silný antioxidant, který napomáhá snižovat krevní tlak. 

 

Prostata

Jednou z nejpoužívanějších látek mezi kulturisty pro udržení funkčnosti prostaty je serenoa plazivá. Výtažek z této byliny je velmi efektivní při boji se zvětšenou prostatou. V mnoha studiích bylo prokázáno, že právě serenoa plazivá dosahuje stejných výsledků jako lék Finasteride (prodáván pod komerčním názvem Proscar či Propecia). Ovšem bez vedlejších účinků jako jsou deprese, zvětšení prsou, úzkost či sexuální dysfunkce, který právě Finasteride může mít. Další studie prokázaly, že serenoa plazivá může být použita v případě problémů s plešatostí či inkontinencí (problémy s únikem moči). 

 

Ochrana Ledvin

Pro ochranu ledvin jsou použity výtažky z housenice čínské. Výtažky z této rostliny pomáhají k syntéze bílkovin a zmírňují příznaky stárnutí a selhávání ledvin. Mimo jiné se dále používají pro zlepšení průtoku krve do ledvin a zlepšení jejich celkové funkčnosti. Výtažky z housenice čínské jsou podávány také pacientům na dialýze pro zmírnění vedlejších efektů dialýzy. 

 

Ochrana Kůže

Klíčovými prvky pro ochranu kůže jsou zinek selen. Zinek redukuje množství DHT neboli dihydrotestosteronu, které lidské tělo produkuje. DHT je hlavní příčinou kožního akné. Zejména kulturisté se snaží příznakům DHT co nejvíce vyhnout. Jelikož se jim jedná o estetiku a jejich celkový vzhled. Příznaky DHT jsou zejména kožní problémy např. akné či černé tečky. Dost často dochází k zanícení a v ojedinělých případech vznikají i cysty. 

Selen má mnoho benefitů pro lidské zdraví, ale tím největším je bezesporu efektivní léčba právě výše zmíněného akné. Selen dokáže zlepšit pružnost kůže, zmírňovat vzniklé jizvičky po akné a hlavně napomáhá k zabránění dalšího vzniku akné.