L-GLUTAMINE 5000

Obsahuje 60 dávek

L-glutamin je běžně používán kulturisty a sportovci k podpoře procesu regenerace. Vylepšili jsme náš produkt s glutaminem přidáním l-alaninu, abychom nabídli vynikající formuli pro vytrvalost a regeneraci.

Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 120
579 Kč
Kategorie: 5% Core
Položka byla vyprodána…

glutamin_banner 

5% CORE L-GLUTAMIN 500 s L-ALANINEM a N-ACETYL L-GLUTAMINEM

Obyčejný glutamin je dobře zdokumentovaný a široce používaný pro zotavení, ale v 5% bychom rádi poskytli komunitě co nejúčinnější přípravky. Nedávný klinický výzkum ukázal, že kombinace L-glutaminu a L-alaninu vede ke snížení oxidačního stresu a produkce kyseliny mléčné spolu se zvýšením hladiny glutaminu v plazmě a svalech, což naznačuje vyšší míru absorpce a biologické dostupnosti. Stručně řečeno, přidání alaninu přináší vynikající výsledky pro všechny tvé sportovní výkony.

 

CO JE 5% CORE?

Stručně řečeno, je to nejnovější řada základních doplňků zaměřených na vylepšení tvého stávajícího doplňkového režimu. Spoj 5% Core s jakýmkoli produktem 5% Nutrition vytvoří jedinečný program příjmu přizpůsobený tvým konkrétním cílům.

 

glutamin_icon_1 glutamin_icon_2 glutamin_icon_3

5g L-Glutamin

5 gramů L-glutaminu v jedné dávce. Nejrozšířenější a nejrychleji vstřebatelná aminokyselina v těle, která je naprosto nezbytná pro tělesné funkce. Doplň energii po tréninku, podpoř základní funkce a zlepší imunitní systém a trávení.

250mg L-alaninu

5% Core L-Glutamine 5000 předčí ostatní produkty na trhu tím, že obsahuje 250 mg L-alaninu v jedné dávce. Nejnovější literatura prokázala, že tento přípravek zvyšuje vstřebávání, a tím i hladinu glutaminu v plazmě a ve svalech.

250mg N-Acetyl L-Glutaminu

Přídavek 250 mg acetylovaného glutaminu zvyšuje vstřebávání, zatímco standardní L-glutamin tělo zpracovává. Tím se hladina glutaminu v krvi zvýší, zatímco pomaleji stravitelná mega dávka je dodávána v průběhu několika hodin.

 

glutamin_icon_g_1 glutamin_icon_g_2 glutamin_icon_g_3 glutamin_icon_g_4

REGENERACE SVALŮ

PODPORA IMUNITY

 

ZVÝŠIT VYTRVALOST

PODPORA TRÁVENÍ

 

VÍCE INFORMACE O SLOŽENÍ

 glutamin_slozeni

 

Tato prohlášení nebyly zkontrolovaný Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Tento produkt neslouží k diagnóze, léčbě, nebo prevenci jakékoli nemoci. Složení a účinky byly přeloženy z oficiálních dokumentů výrobce v USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: