L-CITRULLINE 3000

L-citrulin je známý posilovač oxidu dusnatého, který pomáhá zlepšovat průtok krve. V kombinaci s GlycerSize (glycerolový prášek), který nasycuje buňky, získáte silný NO Booster, který napumpuje svaly a protáhne pokožku.

Obsah: 234g
Dávkování: 1 odměrka (3,9g)
Počet porcí v balení: 60
Množství na porci:
L-Citrulin 3000 mg *
Glycerolový prášek (65% glycerol) (velikost glycerolu) 500 m *

* Denní hodnota nebyla stanovena

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 123
639 Kč
Kategorie: 5% Core
Položka byla vyprodána…

citrulin_banner 

5% CORE L-GLUTAMIN 500 s L-ALANINEM a N-ACETYL L-GLUTAMINEM

Jen máloco je tak skvělé jako pocit, když se po náročném tréninku podíváte do zrcadla a vidíte své svaly prokrvené až k hranicím svých možností. A není lepší způsob, jak toho dosáhnout, než užít před tréninkem osvědčené pumpovací látky.

L-citrulin je složkou č. 1, která v posilovně zajišťuje napumpování nateklých svalů. L-Citrulin se v těle přeměňuje na L-arginin, který podporuje hladinu L-argininu a oxidu dusnatého. Zvýšená produkce oxidu dusnatého podporuje rozšíření cév, což zlepšuje oběh kyslíku a krve v celém těle.

 

CO JE 5% CORE?

Stručně řečeno, je to nejnovější řada základních doplňků zaměřených na vylepšení tvého stávajícího doplňkového režimu. Spoj 5% Core s jakýmkoli produktem 5% Nutrition vytvoří jedinečný program příjmu přizpůsobený tvým konkrétním cílům.

 

citrulin_icon_1 citrulin_icon_2 citrulin_icon_3 citrulin_icon_4

ZVÝŠENÍ SÍLY

Nejsilnější sportovci nejen hodně trénují, ale dbají na to, aby každý trénink byl kvalitní. Užívání L-citrulinu je jedním ze způsobů, jak zvýšit pumpu, zvedat těžší váhy a zesílit. Kvalita je vždy lepší než kvantita.

LEPŠÍ PUMPA

Velkorysá porce 3,5 gramu L-citrulinu (2-3x více, než je průměr na trhu) se v těle přemění na L-arginin a následně na oxid dusnatý, čímž ti poskytne vražednou pumpu pro maximální výkon.

 

REGENERACE SVALŮ

Svalová regenerace obvykle trvá 48-72 hodin a u každého člověka se liší. Co kdybys mohl zkrátit dobu regenerace tak, aby ses při dalším tréninku cítil svěží a připravený zvedat těžší váhy než minule.

LEPŠÍ PROKRVENOST

Představ si své svaly jako houby... Díky přípravku GlyerSize jsou mimořádně savé, což je podporuje v nasávání vody a dalších živin. To zlepšuje výkonnost, vytrvalost, prokrvení, plnost a napumpování.

 

citrulin_design text

 

VÍCE INFORMACE O SLOŽENÍ

 citrulin_slozeni

 

Tato prohlášení nebyly zkontrolovaný Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Tento produkt neslouží k diagnóze, léčbě, nebo prevenci jakékoli nemoci. Složení a účinky byly přeloženy z oficiálních dokumentů výrobce v USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: