Z personálních a technických důvodů bude odesílání objednávek zpožděno. Omlouváme se za komplikace
1 hodnocení

L-CITRULLINE 3000

L-citrulin je známý posilovač oxidu dusnatého, který pomáhá zlepšovat průtok krve. V kombinaci s GlycerSize (glycerolový prášek), který nasycuje buňky, získáte silný NO Booster, který napumpuje svaly a protáhne pokožku.

Skladem (2 ks)
Kód: 123
639 Kč
Kategorie: 5% Core

Jen máloco je tak skvělé jako pocit, když se po náročném tréninku podíváte do zrcadla a vidíte své svaly napuchlé až k hranicím svých možností. A není lepší způsob, jak toho dosáhnout, než užít před tréninkem osvědčené pumpovací látky.

L-citrulin je složkou č. 1, která v posilovně zajišťuje napumpování nateklých svalů. L-Citrulin se v těle přeměňuje na L-arginin, který podporuje hladinu L-argininu a oxidu dusnatého. Zvýšená produkce oxidu dusnatého podporuje rozšíření cév, což zlepšuje oběh kyslíku a krve v celém těle.

GlycerSize je pokročilá forma glycerolu, která dodává více glycerolu na gram než jakýkoli jiný glycerolový produkt na trhu. GlycerSize podporuje lepší hydrataci a vstřebávání živin díky své schopnosti zvyšovat schopnost buněk absorbovat vodu. Představte si své svaly jako houby, GlyerSize je promění v ultraabsorpční a podpoří je v nasávání vody a dalších živin. To následně zlepšuje výkonnost, vytrvalost, prokrvení, plnost a napumpování.

 

V kombinaci získáte silný úder jedna dvě, který zvětší vaše svaly a umožní vám masivní napumpování.

 

Obsah: 234g
Dávkování: 1 odměrka (3,9g)
Počet porcí v balení: 60
Množství na porci:
L-Citrulin 3000 mg *
Glycerolový prášek (65% glycerol) (velikost glycerolu) 500 m *

* Denní hodnota nebyla stanovena