0,77l ICE SHAKER CUP (5% vygravírováno)

Vakuově izolovaná láhev s dvojitou stěnou udrží váš nápoj horký po dobu 12 hodin nebo studený po dobu více než 30 hodin! Shaker je vyroben z prvotřídní kuchyňské nerezové oceli, která neabsorbuje zápach.

5% Nutrition spolupracovala na tomto shakeru se start-upem, který získal investice v TV pořadu "Shark Tank" a je to Americký hit - proto také taková cena a malé množství.

Vygravírované logo 5 %
Prvotřídní nerezová ocel 304 18/8

Objem: 0.77l (26 oz)
Základna: 7 cm

Kód: 324/CER
1 079 Kč
Kategorie: Doplňky
Barva -: Červená
Na dotaz | 324/CER
Můžeme doručit do: 28.8.2024
1 079 Kč
Barva -: Černá
Skladem (2 ks) | 324/CER2
Můžeme doručit do: 26.7.2024
1 079 Kč

Shaker na led je opatřen odolným černým práškovým lakem a černým silikonovým páskem. Má praktické víko shakeru se snadno uchopitelnou rukojetí, uzávěr typu pop-top a černý silikonový pásek. Odnímatelné míchadlo se zakroutí do víka a je ideální pro míchání proteinového prášku nebo předtréninkových přípravků.

Vakuově izolovaná láhev s dvojitou stěnou udrží váš nápoj horký po dobu 12 hodin nebo studený po dobu více než 30 hodin! Shaker je vyroben z prvotřídní kuchyňské nerezové oceli, která neabsorbuje zápach. Už žádné zapáchající plastové Shakery! Tento kovový shaker odolný proti zápachu je ideální pro předtréninkové nápoje, ovocné šťávy, koktejly z proteinového prášku, BCAA, koktejly, ledový čaj a vodu.

Ice Shaker je také odolný proti orosení, což znamená, že už žádné mokré, studené ruce a kruhy orosení po celém stole nebo nepořádek v autě. Vakuově izolovaná láhev s dvojitou stěnou zabraňuje tvorbě kondenzátu na láhvi.

VLASTNOSTI
Vyryté logo 5 %
Prvotřídní nerezová ocel 304 18/8
Vakuově izolovaná
Víčko pop-top s držadlem na přenášení, které neobsahuje BPA a je odolné proti rozlití
Odnímatelné, otočné míchadlo
Láhev odolná proti potu
Vnitřní značení míry
Objem: 0.77l (26 oz)
Základna: 7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: