DIM 5% Core

5% Nutrition Core DIM poskytuje nadávkovaných 325 mg DIM v jedné dávce. To ale není vše! Je zde d-glukarát vápenatý, brokolicový prášek a Bioperine černý pepř. To je to, co skvělý inhibitor estrogenu představuje! Core DIM - pouze od 5% Nutrition!

Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení
Skladem (1 ks)
Kód: 460
499 Kč
Kategorie: 5% Core
dim 1
Akce Novinka

5% Nutrition Core Series DIM je komplexní přípravek, který obsahuje 325 mg 3,3'-Diindolylmethanu (DIM). Tuto formuli jsme však dále vylepšili o složky, které napomáhají tomu, aby byl DIM po užití účinnější nebo se lépe vstřebával!

Co je DIM?
Než se začneme zabývat výhodami DIM, uvědomme si, že DIM pochází z indol-3-karbinolu. To je fytochemická látka obsažená v brukvovité zelenině, jako je brokolice, kapusta, růžičková kapusta a zelí, která se v těle rozkládá na různé molekuly; jednou z těchto molekul je 3,3'-Diindolylmethan (DIM).

Jaké jsou výhody DIM?

Zaprvé má pozitivní vliv na regulaci estrogenů, protože pomáhá blokovat přeměnu nadbytečného testosteronu na estrogen. DIM podporuje hormonální rovnováhu a může tak snížit negativní vedlejší účinky nadměrného množství estrogenu v těle.
Při nevyvážené hladině estrogenu může tělo ukládat další tuk a podkopávat vaše cíle týkající se vypracované postavy s nízkým obsahem tuku. Při správné stravě a tréninku může DIM pomoci zbavit se přebytečného tuku a zabránit tvorbě nových tukových buněk.

DIM je přirozeným posilovačem energie a může také podpořit metabolismus estrogenů v těle, což vám pomůže zahnat únavu, zmírnit příznaky stresu a dodat vám soustředění, které potřebujete k tomu, abyste zvládli celý den.

DIM pro muže
Pokud jste na agresivním doplňkovém programu nebo jej ukončujete, bezpochyby se zajímáte o hormonální rovnováhu. Dostat hladinu testosteronu zpět do normálu je prioritou. Další prioritou je kontrola estrogenu. To proto, že nadměrná hladina estrogenu u mužů může vést k několika nepříjemným problémům, jako je přibývání tuku kolem břicha a „mužské prsy“. Má také tendenci způsobovat nedostatek energie a pomalejší růst svalů.

Tělo přirozeně přeměňuje přebytečný testosteron na estrogen procesem zvaným aromatizace. Za normálních okolností je to dobrá věc, protože to pomáhá udržovat hormony v rovnováze. Když však máte vyšší než normální hladinu testosteronu, zvyšuje se také hladina estrogenu.

Co se stane, když ukončíte svůj cyklus? Vaše přirozená hladina testosteronu je nízká a trvá nějakou dobu, než se vrátí k normálu. Přesto estrogen reaguje na vyšší hladiny testu, které jste měla během cyklu. To znamená, že estrogen je příliš vysoký.

DIM pro ženy
DIM pomáhá ženskému tělu vytvořit správnou rovnováhu mezi „dobrými estrogeny“ a „špatnými estrogeny“. Stručně řečeno, estrogeny jsou skupinou hormonů, které se přirozeně vyskytují u mužů i žen. Muži i ženy potřebují určitou hladinu pro normální zdraví. Jak se estrogeny v těle rozkládají, jejich metabolity mohou zdraví ženy buď pomoci, nebo uškodit. Proto se jim říká „špatné“ a „dobré“ metabolity estrogenu. „Dobré“ metabolity estrogenu mají vysokou antioxidační aktivitu. „Špatné“ metabolity estrogenu vedou k nežádoucím změnám tělesného složení. To znamená, že chceme zvýšit poměr dobrých a špatných metabolitů. DIM tento proces podporuje (1).

Výhody „dobrého“ estrogenu
Je třeba poznamenat, že jak u mužů, tak u žen bylo prokázáno, že DIM pomáhá zlepšit celkový metabolismus. To proto, že je přirozeným regulátorem energetického metabolismu. Jinými slovy, pomáhá přeměňovat uložený tuk na energii. „Dobré“ estrogeny také pomáhají snižovat záněty. To může pomoci zmírnit bolestivost po tréninku. To jsou pozitivní účinky normální hladiny estrogenu (2).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: